Поміж квітів та будинків виріс наш дитсадок,
Тут працюють творчі люди, що навчають діточок.

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Дитячий садок – це особливий світ любові і добра, зі своїми радощами і прикрощами, переживаннями і досягненнями, в якому дитина пізнає навколишній світ та опановує своє місце в ньому.

Цей сайт, створений за ініціативи творчих педагогів, стане Вашим путівником у захопливій подорожі країною дитинства. На сайті Ви дізнаєтесь про останні новини садочка та про наші плани, знайдете поради спеціалістів та нові ідеї, переглянете фото. Маємо надію, що сайт буде корисним і для батьків, і для наших колег, і для всіх небайдужих до майбутнього дітей.

Запрошуємо  до знайомства та співпраці.

Якщо у Вас є будь-які поради, запитання залиште їх на  сторінках "Гостьової книги".

Адреса закладу:

41100 Україна, Сумська область, м. Шостка, вул.. Короленка, 42. Телефон: (05449) 7-10-75

Ласкаво просимо до нашого дитсадку

Веселий калейдоскоп

або один день із життя дітей у садочку

Гуртки

• "Срібні дзвони" (гра на музичних інструментах)
  • "Хореографія" (танці)
  • "Здоровий малюк" (фізкультурно-оздоровчий)

Професійні вихователі

У нас працює 16 педагогічних працівників. Освітній рівень педагогів СЗДО – один з найвищих серед педагогічних колективів міста: 14 з них мають вищу освіту, 2 – середню спеціальну.

Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників складає:

спеціаліст вищої категорії – 1 особа

спеціаліст I категорії – 9 осіб