Правила для батьків

правила для наших поважних батьків

Шановні батьки!

«Відвідування дитиною закладу

дошкільної освіти не звільняє сім'ю від обов'язку

виховувати і розвивати її в родинному колі.»

Стаття 7, пункт 3 «Закону про дошкільну освіту та                                                                                              виховання»

Шановні батьки!

Переконливо просимо Вас дотримуватись наступних правил під час епідемії коронавірусу:

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка, зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу і вжити заходів щодо самоізоляції.

2. Обов'язково дотримуйтесь затвердженого графіка прийому дітей, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Слідуникати близького контакту з працівниками дошкільного закладу та іншими батьками і дітьми.

3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватися старшою медичною сестрою і вихователем групи на території ЗДО, за межами приміщення, згідно затвердженого графіку, що доведений до вашого відому. Вранці та кожні чотири години упродовж дня, дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань, будуть ізольовані. Батьки зобов’язані негайно забрати дитину з дитячого садка та звернутися до сімейного лікаря.

4. Для батьків та інших супроводжуючих осіб, вхід у приміщення дошкільного закладу – заборонений. Забирати дітей ввечері, лише на вулиці, або при вході до дитячого садка.

5.Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину, на території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

6.У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину, в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, тому батькам варто надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі , дезінфікуючі засоби та антисептики.

7. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір. Особисті речі дитини складати в індивідуальний дитячий рюкзачок, а не передавати в пакеті вихователю.

8.Важливо повідомити вихователям свої достовірні мобільні номери телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).

Обов'язки батьків
Батьки (законні представники) зобов'язані:
- Закласти основи інтелектуального, фізичного, морального розвитку дитини в дитячому віці;
- Виконувати Статут закладу в частині, що стосується їх прав і обов'язків;
- Своєчасно оплачувати утримання дитини в закладі;
- Своєчасно повідомляти про можливу відсутність дитини;
- Сприяти закладу дошкільної освіти у вихованні, навчанні та розвитку вихованця;
- Взаємодіяти з закладом в усіх напрямках виховання і навчання дитини.
- Відвідувати загальні та групові збори.

Права батьків

Батьки (законні представники) мають право:
- Захищати законні права та інтереси дитини;
- Вносити пропозиції щодо поліпшення роботи з дітьми, в тому числі організації додаткових (платних) освітніх і медичних послуг;
- Консультуватися з педагогічними працівниками закладу з проблем виховання та навчання.
- Надавати допомогу і робити добровільні пожертвування на реалізацію статутних завдань.

Порядок оплати за утримання дитини

• Оплата батьками (законними представниками) утримання дитини в закладі за поточний місяць здійснюється у вигляді передоплати не пізніше 20 числа місяця шляхом готівкових перерахувань.
• Перерахунок оплаченої квитанції у разі хвороби дитини проводиться в наступному місяці.
• Батьки представляють оплачену квитанцію вихователю.
• У випадку відсутності дитини в дитячому садку батьки повинні прийти за квитанцією і оплатити її, повідомивши про це вихователя.