Правила для батьків

правила для наших поважних батьків

Шановні батьки!

Ми раді, що Ваша дитина відвідує наш дитячий садок, з Вашою дитиною працюють кваліфіковані педагоги.
Нагадуємо Вам:
* Прийом дітей здійснюється з 7.30 до 8.30. Своєчасний прихід у дитячий сад - необхідна умова правильної організації освітньо-виховного процесу.

* Якщо дитина захворіла, необхідно в першій половині дня зателефонувати в дитячий сад і повідомити про її хворобу. Це необхідно, щоб вчасно зняти дитину з харчування і не оплачувати дні, пропущені через хворобу! Замовчування про хворобу дитини може призвести до спалаху захворювання в колективі. Незалежно
від причин, з яких дитина залишилася вдома, одразу повідомте у дитячий садок.

* Вихователі готові поспілкуватися з Вами вранці до 8.15 і ввечері після 17.00.В інший час педагог працює з групою дітей, і відволікати його не рекомендується!

* До педагогів групи звертатися на Ви, по імені, по батькові.

* Пам'ятайте, що в дитячому садку працює практичний психолог, до нього можна звернутися за консультацією та індивідуальною допомогою.

* Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий сад, цукерки, чіпси, сухарики і.т.п.

* Категорично забороняється давати дитині в дитячий сад жувальну гумку.

* Настійливо не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки, а також іграшки які імітують зброю.

* Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів.

* Категорично забороняється приносити в дитячий сад гострі, ріжучі скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (намистинки, ґудзики і т.п.), таблетки.

* Перед тим, як вести дитину в дитячий сад, ретельно перевірте зав'язки і застібки на одязі та взутті.

* Слідкуйте за нігтями дитини. Вчасно підстригайте їх. Дайте дитині пару носових хустин: одну для верхнього одягу, іншу – для кімнатного. Навчайте правильно користуватися ними (кашляти, чхати - тільки в хустину). Діти будуть менше заражати один одного.

* Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей. Якщо ви не змогли вирішити будь-яке питання з вихователями групи, зверніться до вихователя-методиста або завідувача.

* Особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не порушуючи режим закладу, не передоручати дитину незнайомим особами, особам що не досягли 16 - річного віку.

Обов'язки батьків

Батьки (законні представники) зобов'язані:
- Закласти основи інтелектуального, фізичного, морального розвитку дитини в дитячому віці;
- Виконувати Статут закладу в частині, що стосується їх прав і обов'язків;
- Своєчасно оплачувати утримання дитини в закладі;
- Своєчасно повідомляти про можливу відсутність дитини;
- Сприяти закладу дошкільної освіти у вихованні, навчанні та розвитку вихованця;
- Взаємодіяти з закладом в усіх напрямках виховання і навчання дитини.
- Відвідувати загальні та групові збори.

Права батьків

Батьки (законні представники) мають право:
- Захищати законні права та інтереси дитини;
- Вносити пропозиції щодо поліпшення роботи з дітьми, в тому числі організації додаткових (платних) освітніх і медичних послуг;
- Консультуватися з педагогічними працівниками закладу з проблем виховання та навчання.
- Надавати допомогу і робити добровільні пожертвування на реалізацію статутних завдань.

Порядок оплати за утримання дитини

• Оплата батьками (законними представниками) утримання дитини в закладі за поточний місяць здійснюється у вигляді передоплати не пізніше 20 числа місяця шляхом готівкових перерахувань.
• Перерахунок оплаченої квитанції у разі хвороби дитини проводиться в наступному місяці.
• Батьки представляють оплачену квитанцію вихователю.
• У випадку відсутності дитини в дитячому садку батьки повинні прийти за квитанцією і оплатити її, повідомивши про це вихователя.