Накази директора СЗДО № 6 за 2023 рік:

Наказ № 1 "Про створення комісії з питань охорони праці, призначення відповідального за організацію охорони праці і безпеки життєдіяльності в СЗДО №6 у 2023 році"

Наказ № 4 "Про проведення тематичних днів у січні 2023 року"

Наказ № 6 "Про проведення педагогами роботи з батьками"

Наказ № 7 "Про проведення тематичного вивчення стану роботи з патріотичного виховання дошкільників"

Наказ № 8 "Про підготовку до проведення педради у лютому місяці 2023 р."

Наказ № 9 "Про проведення роботи з вивчення психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі"

Наказ № 10 "Про проведення тематичних днів у лютому 2023 року"

Наказ № 13 "Про призначення уповноваженого з питань призначення страхових виплат за соціальним страхуванням"

Наказ № 14 "Про створення штабу безпеки у СЗДО №6"

Наказ № 15 "Про результати тематичної перевірки стану освітньої діяльності з національно-патріотичного виховання дошкільників"

Наказ № 17 "Про навчальний онлайн-курс «правила поводження з вибухонебезпечними предметами»"

Наказ № 20 "Про проведення огляд-конкурсу"

Наказ № 22 "Про проведення тематичних Днів у березні 2023 року"

Наказ № 23 "Про поширення інформації"

Наказ № 25 "Про обов’язкове проходження медоглядів працівниками СЗДО №6 та зберігання медико-санітарних книжок"

Наказ № 28 "Про проведення Тематичного тижня «Чарівний світ природи рідного краю»"

Наказ № 29 "Про проведення семінару-практикуму «Мистецтво бути щасливим»"

Наказ № 34 "Про реалізацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»"

Наказ № 35 "Про дотримання правил безпеки під час освітнього процесу"

Наказ № 36 "Про підготовку і проведення Тижня безпеки дитини в СЗДО №6 "

Наказ № 37 "Про підготовку і проведення Тижня шляхетності у СЗДО"

Наказ № 38 "Про проведення тематичних днів у травні 2023 року"

Наказ № 39 "Про проведення практичного заняття з відпрацювання плану евакуації"

Наказ № 42 "Про проведення віртуальної екскурсїї для батьків майбутніх вихованців"

Наказ № 43 "Про підготовку та проведення педагогічної ради"

Наказ № 45 "Про результати вивчення психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі"

Наказ № 46 "Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху"

Наказ № 47 "Про посилення роботи щодо невикористання Російськомовного контенту"

Наказ № 52 "Про підсумки проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"

Наказ № 54 "Про попередній розподіл педагогічного та медичного навантаження на 2023-2024 навчальний рік з 01.09.2023 року"

Наказ № 60 "Про дії у випадку загрози виникнення хімічної небезпеки"

Наказ № 61 "Про створення тарифікаційної комісії СЗДО №6"

Наказ № 63 "Про затвердження тарифікаційного списку працівників СЗДО №6"

Наказ № 64 "Про комплектування груп у 2023-2024 навчальному році"

Наказ № 65 "Про організацію освітнього процесу у 2023-2024 н.р. та виконання обов’язків обслуговуючого персоналу"

Наказ № 68 "Про організацію охорони праці, безпеки життєдіяльності, виконання інструкції з охорони життя та здоров’я дітей у 2023-2024 н. р."

Наказ № 70 "Про перспективність і наступність у роботі СЗДО №6 і ЗЗСО №11 у 2023-2024 н.р."

Наказ № 71 "Про рішення педагогічної ради санаторного закладу дошкільної освіти № 6"

Наказ № 72 "Про затвердження та виконання інструкцій з безпеки життєдіяльності та охорони праці, протипожежної безпеки, затвердження плану заходів протипожежної безпеки"

Наказ № 74 "Про розподіл функціональних обов’язків між адміністрацією СЗДО №6"

Наказ № 76 "Про проведення тематичних тижнів та днів у вересні"

Наказ № 77 "Про проведення онлайн- виставок дитячих робіт"

Наказ № 81 "Про призначення відповідального за створення банку даних дітей соціально вразливих категорій"

Наказ № 82 "Про надання практичному психологу СЗДО методичного дня"

Наказ № 83 "Про затвердження річного плану та освітньої програми СЗДО №6 на 2023-2024 н.р"

Наказ № 84 "Про атестацію педагогічних працівників СЗДО № 6 у 2023-2024 н. р."

Наказ № 86 "Про підготовку та проведення практичного семінару у СЗДО №6"

Наказ № 87 "Про підготовку та проведення педагогічної ради"

Наказ № 88 "Про організацію та укладання колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом на 2023-2025 роки."

Наказ № 89 "Про протидію булінгу(цькування) у 2023-2024 н.р."

Наказ № 90 "Про порядок дій персоналу при зіткненні з випадками булінгу (цькування)"

Наказ № 92 "Про проведення тематичного Тижня українського козацтва та Дня Захисника України у СЗДО"

Наказ № 93 "Про проведення тематичного Тижня «Осінь золота ходить по землі»"

Наказ № 94 "Про проведення Тематичних Днів у жовтні 2023 року у СЗДО"

Наказ № 95 "Про проведення Місячника знань з основ безпеки життєдіяльності"

Наказ № 96 "Про проведення Тематичних днів у листопаді 2023 року у СЗДО"

Наказ № 97 "Про проведення Тематичного тижня «Тиждень толерантності»"

Наказ № 100 "Про посилення роботи щодо створення в закладі безпечного освітнього середовища"

Наказ № 101 "Про впровадження протиепідемічних заходів в СЗДО"

Наказ № 102 "Про проведення Тематичних днів у грудні 2023 року"

Наказ № 112 "Про затвердження рішення педагогічної ради «Інноваційні методи розвитку мовлення дітей дошкільного віку»"

Наказ № 113 "Про організацію роботи щодо попередження надзвичайних ситуацій у зимовий період 2023-2024 н.р."

Наказ № 114 "Про затвердження порядку та створення команди реагування зі здійснення раннього попередження, евакуації та реагування в разі нападу, ризику нападу на СЗДО №6"

Наказ № 115 "Про вживання заходів із унеможливлення доступу на територію СЗДО сторонніх осіб"

Наказ № 116 "Про затвердження алгоритму дій учасників освітнього процесу у разі нападу або ризику нападу на СЗДО"

Наказ № 117 "Про затвердження орієнтовного плану евакуації учасників освітнього процесу у разі нападу або ризику нападу на СЗДО"