Освітній процес у період воєнного часу

Одним із пріоритетних напрямків діяльності ЗДО на період дії воєнного стану в Україні є забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, збереження здоров’я та життя дітей. Наразі, володіти необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності, є важливим завданням для кожної людини. Таким чином, у нашому садочку 02.05.2022 року був проведений тематичний інвент для педагогів «Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів?» В ході методичного заходу педагоги ще раз пригадали, які предмети відносяться до вибухонебезпечних, проговорили правила поведінки при їх виявлені. У груповій дискусії опрацювали лист МОН №1/4428-22 від 25.04.2022 року «Про методичні рекомендації». Всі разом склали алгоритм організації роз’яснювальної роботи з дітьми дошкільного віку щодо безпечної поведінки в умовах воєнного стану з використанням різних форм організації освітньої діяльності, ознайомились із інформаційно-освітніми матеріалами з теми.

Microsoft PowerPoint Logo 2013 2018Нормативно правове забезпечення організації освітнього процесу ЗДО
в умовах воєнного стану: управлінський аспект. Переглянути

Колектив СЗДО №6 докладає максимум зусиль до отримання вихованцями якісної дошкільної освіти у воєнний час. Тримаймося разом! Все буде Україна! Скорішої ПЕРЕМОГИ та МИРУ!!!