Сонечко

ВІК ДІТЕЙ: 6- рік життя

В ГРУПІ ВИХОВУЄТЬСЯ:
 20 малюків віком від 5 до 6 років

-Зайцева Любов Василівна впроваджує у роботі з дітьми іноваційну технологію – використання лепбуків в роботі

«Лепбук» забезпечує дослідницьку, пізнавальну, творчу та ігрову активність дошкільників. «Лепбук» інформативний, багатофункціональний, сприяє розвитку уяви, творчості, естетичних смаків, має дидактичні властивості, залучає дітей до спільної діяльності. Може бути як індивідуальною, такі груповою роботою.

«Лепбук» - це книжка-розкладка з кишеньками, дверцятами, віконцями, вкладками і рухливими деталями, в яку поміщені матеріали однієї навчальної теми.

В результаті використання даної інтерактивної технології у дітей розвиваються універсальні вміння, такі як:

• планувати майбутню діяльність;
  • домовлятися з однолітками;
  • розподіляти обов'язки;
  • краще розуміти та запам’ятовувати матеріал;
  • шукати потрібну інформацію, узагальнювати її, систематизувати;
  • самостійно давати пояснення на виникаючі питання;
  • самостійно аналізувати та робити висновки;
  • стає зацікавленою у навчанні, коли воно «оживає», до нього можна доторкнутись;
  • використовуючи усне мовлення, висловлювати свої думки і бажання.
  •  viber 2021 03 14 18 19 03 viber 2021 03 14 18 19 04