Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

У межах тематичного тижня безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі" діти нашого садочка мали практичну зустріч з представниками патрульної служби. Щиро вдячні старшому інспектору відділу реагування патрульної поліції капітану поліції Киричок В.С. та інспектору відділу реагування патрульної поліції лейтенанту поліції Бойко Д.Ю. за цікаву та змістовну зустріч.

 

Другий рік поспіль у нашому садочку проходить святкування Дня туризму, в якому беруть участь діти старшого та середнього дошкільного віку. Діти з нетерпінням чекали цей день та приймали участь у його підготовці. 27 вересня 2023 року День туризму проходив в куточку лісу нашого садочка. Спочатку діти повторили правила туристів та виконали завдання вікторини. Потім всі разом зібрали туристичний рюкзак та вирушили в похід, долаючи перешкоди. Пройшовши складний маршрут та розташувавши наметовий табір малюки були посвячені в туристи. Не обійшлося без веселих ігор, туристичних кричалок та пісень. Нажаль, туристичний куліш приготувати не вдалось, але це все після ПЕРЕМОГИ.

 

 

 

Кожен наближає ПЕРЕМОГУ як може. А внесок маленької дитини в це святе дійство то є великий вчинок. Дякуємо батькам і діткам, що знайшли час, сили, а головне, бажання допомогати і взяли участь в акції "Жменька каштанів".

Старші дошкільники групи "Сонечко" сказали "Прощавай літечко", а приємні спогади зберегли у таких гарних світлинах

Проведенню Олімпійського тижня навіть повітряні тривоги не завадять.

Пошук мобільний