Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

Різдво — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче.

Свято Різдва — це свято чеснот, джерело наших радостей, перемоги душі над тілом, початок усіх земних свят. Коли наставали Різдвяні свята, колядники вирушали у далеку дорогу. Срібна зірка світила їм, щоб вони не заблукали, бо несли вони людям радісну вість.

Колядники підходили до господи та колядували і прославляли народження Ісуса Христа, а щасливі люди пригощали їх ласощами.

В санаторному закладі дошкільної освіти №6 вихователі провели для старших груп «Горобинка» та «Калинка» свято «Мороз тріщить і віхола мете, а на порозі в нас Різдво святе», де було відтворено Святу вечерю в українській хаті, а роль колядників, посівальників, щедрівниців відіграли вихованці. Справжньою родзинкою свята стала вистава за участі “Кози” та неочікувана поява «Нечистої сили».

Свято пройшло радісно – всі з великим задоволенням колядували та щедрували.Наприкінці свята вихованці отримали солодощі .

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту і достатку, щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії і добра!

7 грудня 2021 року, державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Шостикнського району Дощинським В. та Роскошним О. у СЗДО №6 був проведений профілактичний захід «Пожежна безпека у побуті». Діти з радістю слухали інспекторів, гралися, відповідали на питання вікторини та мали можливість побути в ролі пожежників.

 

maxresdefault

Українська хустка приваблює жіноцтво усього світу. Візерунків, кольорів та способів в’язання національного головного убору є безліч, у кожного регіону свої традиції. У скрині кожної ґаздині здавна були хустки на всяку потребу. Хустина — до церкви, на весілля доньки, для сватання, на скорботу за померлими… Досліджуючи національну хустку, можна дослідити українську історію.

Тож недарма торік в Україні з’явилося ще одне свято — День української хустки, яке відзначають 7 грудня. Воно одразу полюбилося жіноцтву. А відтак яскраво і колоритно його відзначили й цього року у СЗД №6.

У нашому закладі відбувся флешмоб: “Одягни українську хустку”, до якого долучилися як маленьки дівчатка так і педагоги. Маленьки здобувачі дошкільної освіти ще раз занурились у чарівний світ українських традицій та познайомились з магічним оберегом жінок – хусткою.

“Українська нація має звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками, тому прекрасна духовністю. Українці, відчуваючи природу, черпали здоров’я, силу і красу з її лона, а творчі сили направляли на зміцнення роду. Українські традиції, свята, обряди, фольклор — це те, по чому розпізнається народ. Отож не забудьмо свого прямого обов’язку й збережемо багату та оригінальну культуру, надбану численними поколіннями”.

 IMG a8018d5627b8f671f6037b2f387655c5 V

         Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у вихованців умінь та навичок грамотно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях.

doroga v shkolu

З  15 по 19 листопада в СЗДО 6 практичним психологом  був проведений Тиждень толерантності. З метою формування та  відпрацювання навичок рівноправного спілкування,створення атмосфери довіри та доброзичлтвості відбувся семінар для педагогів "Ненасильницьке спілкування". Дітки молодшого віку створювали колаж "Побажання мам і тат для улюблених малят".З великим захопленням дошкільнята переглядали мультфільм про добрі справи, слухали психотерапевтичні казки,які спрямовані на формування загальнолюдських цінностей.Цікаво пройшли заняття "Я злюсь- це добре чи погано?" для дітей середнього віку та "Зрозумій мене" для старших дошкільнят,метою яких було формування толерантної поведінки,позитивного ставлення до себе та інших.

Пошук мобільний