Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

На виконання річного плану роботи, орієнтуючись на вимоги Базового компонента дошкільної освіти у СЗДО №6, в термін з 06.09.2021 по 10.09.2021 року був проведений тематичний Тиждень «Україна – єдина країна». Метою його було формування у дошкільників розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної і незалежної держави.Так цікаво, з українським колоритом розпочався новий 2021/2022 навальний рік у нашому дитячому садку. У всіх вікових групах були проведені святкові заходи присвячені 30 - тій річниці незалежності України, у яких взяли активну участь діти, педагоги та батьки.

Зі святом великим Вас привітаємо!

Бо ж народилася наша країна!

Мира в радості Вам побажаємо,

Щастя й наснаги усій Україні!

День незалежності України – державне свято¸ яке відзначається щорічно 24 серпня. В цьому році наша країна святкує 30-ту річницю з дня народження. Згідно річного плану у СЗДО №6 відбувся тематичний тиждень, присвячений Дню народження України. З дошкільнятами  було проведено різноманітні заняття, ігри, бесіди.

Тепле та дзвінкоголосе літо завітало до нас. Діти групи ‘’Калинка’’чудово його проводять.

Старша "А" група "Чомусики" зустрічає літо.

Все теплим промінням зігріто.
Ура! Починається літо,
І сонце всміхається з неба -
                        Нам більшого щастя не треба.

Цікаво та різноманітно пройшов перший місяць літа в групі «Горобинка». Влітку сонечко так щедро дарує нам своє тепло,і можна досхочу гуляти і бавитися. Переглянути відео