Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

На виконання наказу від 18.02.2022 року № 53- ОД «Про проведення занять з евакуації у СЗДО №6» 18.02.2022 року директором СЗДО №6 Бойко Т.І. було проведено ознайомлення працівників закладу з алгоритмом дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Визначені відповідальні особи, надані Пам'ятки: «Як підготуватися до НС», «Увага! Евакуація!», «Як поводитись під час обстрілів», «Дії під час та після артобстрілу».

21.02.2022 року у закладі дошкільної освіти були проведенні заняття з практичного відпрацювання заходів щодо евакуації та укриття здобувачів освіти і працівників закладу при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру.

Основним завданням практичного тренування була перевірка готовності працівників та дітей до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

До участі в тренувальній евакуації було залучено всіх працівників та вихованців закладу дошкільної освіти. Під час евакуації було відпрацьовано:

  • сигнали оповіщення та дії персоналу за ними;
  • дії персоналу закладу з безпечної та швидкої евакуації дітей за межі закладу до бомбосховища.

Евакуація дітей (56 дітей) за межі закладу та персоналу (23 особи) відбулась за 10 хв. після сигналу оповіщення, усі діяли організовано, узгоджено згідно інструкції з евакуації та швидко справились з поставленими завданнями.

 

Різдво — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче.

Свято Різдва — це свято чеснот, джерело наших радостей, перемоги душі над тілом, початок усіх земних свят. Коли наставали Різдвяні свята, колядники вирушали у далеку дорогу. Срібна зірка світила їм, щоб вони не заблукали, бо несли вони людям радісну вість.

Колядники підходили до господи та колядували і прославляли народження Ісуса Христа, а щасливі люди пригощали їх ласощами.

В санаторному закладі дошкільної освіти №6 вихователі провели для старших груп «Горобинка» та «Калинка» свято «Мороз тріщить і віхола мете, а на порозі в нас Різдво святе», де було відтворено Святу вечерю в українській хаті, а роль колядників, посівальників, щедрівниців відіграли вихованці. Справжньою родзинкою свята стала вистава за участі “Кози” та неочікувана поява «Нечистої сили».

Свято пройшло радісно – всі з великим задоволенням колядували та щедрували.Наприкінці свята вихованці отримали солодощі .

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту і достатку, щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії і добра!

7 грудня 2021 року, державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Шостикнського району Дощинським В. та Роскошним О. у СЗДО №6 був проведений профілактичний захід «Пожежна безпека у побуті». Діти з радістю слухали інспекторів, гралися, відповідали на питання вікторини та мали можливість побути в ролі пожежників.

 

maxresdefault

Українська хустка приваблює жіноцтво усього світу. Візерунків, кольорів та способів в’язання національного головного убору є безліч, у кожного регіону свої традиції. У скрині кожної ґаздині здавна були хустки на всяку потребу. Хустина — до церкви, на весілля доньки, для сватання, на скорботу за померлими… Досліджуючи національну хустку, можна дослідити українську історію.

Тож недарма торік в Україні з’явилося ще одне свято — День української хустки, яке відзначають 7 грудня. Воно одразу полюбилося жіноцтву. А відтак яскраво і колоритно його відзначили й цього року у СЗД №6.

У нашому закладі відбувся флешмоб: “Одягни українську хустку”, до якого долучилися як маленьки дівчатка так і педагоги. Маленьки здобувачі дошкільної освіти ще раз занурились у чарівний світ українських традицій та познайомились з магічним оберегом жінок – хусткою.

“Українська нація має звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками, тому прекрасна духовністю. Українці, відчуваючи природу, черпали здоров’я, силу і красу з її лона, а творчі сили направляли на зміцнення роду. Українські традиції, свята, обряди, фольклор — це те, по чому розпізнається народ. Отож не забудьмо свого прямого обов’язку й збережемо багату та оригінальну культуру, надбану численними поколіннями”.

 IMG a8018d5627b8f671f6037b2f387655c5 V

         Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у вихованців умінь та навичок грамотно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях.

doroga v shkolu

Пошук мобільний