Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

31.02.2023

   Українська народна іграшка - витвір специфічний. Своєю простотою й досконалістю, витонченістю форм, різноманітністю використаних природних матеріалів, образністю й естетичною довершеністю народна іграшка розвиває духовний світ дитини, пробуджує відчуття рідного коріння. Вона несе малятам цілком доступні знання про працю, відпочинок людей у давнину, їхній побут, мистецтво, життя загалом. Використання народної іграшки в дитячому садку, сім'ї урізноманітнює ігрову діяльність дітей, збагачує, розширює сферу пізнання дитиною світу і свого народу, розвиває традиційні, національні, господарські, побутові культурні навички.
  Виготовляючи народну іграшку дитина відчуває задоволення від створення прекрасного. Бачучи красу проникається повагою до історії і культури народу. Коли дитина отримує знання про народну іграшку, вона вчиться описувати її, розповідати про неї, порівнювати іграшки за видами, функціями.    Формуються такі моральні якості, як повага до рідної землі, до народних майстрів та їх витворів, до мистецтва взагалі. Педагоги нашого садочка цілеспрямовано та послідовно використовують потенціал народної української іграшки в освітній діяльності. А своєрідним підсумком роботи стала виставка-презентація "Народна іграшка в житті сучасного дошкільника". Виставка-презентація виявилась не тільки колоритна, а й ще і досить пізнавальна. Дякуємо діткам і батькам за зворотній зв'язок.

 названияПереглянути публікацію

27.01.2023

   26 січня 2023 року в рамках атестаційного марафону свій майстер - клас для педагогів провела практичний психолог Вітер-Єкименко Т.В. Тетяна Віталіївна майстер своєї справи з великим досвідом психологічної підтримки всіх учасників освітнього процесу. В умовах сьогодення і маленькі здобувачі дошкільної освіти, і їх батьки та педагоги не аби як залежать від якісного психологічного супроводу. Тому і вибір теми майстер-класу був обумовлений сучасними потребами: "Нейрографіка як метод трансформації свого ставлення до проблеми. Місце сили - відчуття безпеки тут і зараз". Практичний психолог познайомила колег із даною технологією арт-психології, продемонструвала, як вона працює. Розповіла як же через малюнок можна керувати своїм життям.
Переглянути майстер-клас можна за посиланням.
 названияПереглянути відео

328094921 3411738799042410 1747724853870358096 n

26.01.2023   

    24 січня 2023 року, в рамках атестаційного марафону, провела свій майстер - клас з теми "Особливості використання методики Л.В. Шелестової у процесі навчання читання дітей дошкільного віку" вихователька СЗДО 6 Кулага Т.Є. Тетяна Єгорівна вже не один рік працює за методикою Л.В. Шелестової та може впевнено засвідчити - методика дієва та результативна. В ході майстер-класу вихователька спробувала розкрити базові поняття методики: сутність основного принципу "читання по складах"; із досвіду засвідчити - чому саме ця, а не інша; в чому її відмінність та своєрідність. Навчання читання дуже складна освітня діяльність, тай суперечок навколо неї точиться чимало: "Чи потрібно навчати читанню так рано?…" Чимало проблемних питань було піднято і в ході колективної співпраці, а саме: чому авторка методики називає складом буквосполучення, яке не є складом, чому букву потрібно називати як звук, де наступність між вимогами ЗДО та початкової школи... Рішення подібних освітніх проблем приходить з досвідом. Кулага Т.Є. досвідчений педагог і змогла адаптувати базову методику під свої можливості.
Переглянути відео майстер - класу можна за посиланням.

 названияПереглянути відео

327540570 573418011338448 696135200052133881 n

 

23.01.2023

   З 20 січня 2023 року в СЗДО 6 стартував марафон педагогічних знахідок, в якому беруть участь педагоги, які атестуються. Одним із напрямів вдосконалення професійної майстерності є проведення майстер-класів, як важливої складової методичної діяльності педагога. Першою свій майстер - клас "Виховання патріотичних та естетичних почуттів в процесі ознайомлення дошкільників з петриківським розписом" провела перспективна, креативна, творча вихователька - Кролевецька Інна Володимирівна. Завдяки її зусиллям педагоги занурились в чарівний світ петриківського розпису, закріпили знання методики, відпрацювали елементи нанесення візерунку, створили свої власні малюнки, отримали позитивні емоції та надихаючий на добро посил))). Дякуємо Інні Володимирівні за чудовий майстер-клас та якісну професійну діяльність.

Переглянути майстер-клас можна за посиланням.

 названияПереглянути відео

326464775 5965939500110735 5963522171383897735 n

16.01.2023

Як і рідна мова, звичаї та традиції об'єднують людей в один народ. Наш незламний український народ має багату і оригінальну культуру. Так і у нашому садочку склалася добра традиція святкувати зимові свята: Різдва Христового, Маланки, Василя, Водохреща, дотримуючись старовинних звичаїв та обрядів. Саме 13 січня наш творчий педагогічний колектив провів музичну розвагу "Три свята". Учасники дійства колядували, щедрували, посівали, водили "Козу, грали в народні ігри, ворожили та віщували добро, знайомилися із українськими стравами, які подавали на Святвечір, отримали позитивні емоції та солодкі подарунки.

 названияПереглянути публікацію

 viber 2023 01 14 11 26 33 495

Пошук мобільний