Перелік додаткових освітніх та інших послуг

Педагоги СЗДО №6 забезпечують засвоєння здобувачами дошкільної освіти обов’язкового мінімуму змісту дошкільної освіти на рівні вимог Базового компонента дошкільної освіти – Державного стандарту дошкільної освіти України (2021 рік).
Відповідно до рішення педагогічної ради СЗДО №6 (протокол №1 від 31 серпня 2023 року) зміст інваріантної складової Базового компонента дошкільної освіти забезпечується через: освітню програму для дітей від двох до семи років «Дитина», рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 23.07.2020 №1/11-4960).
   Варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році реалізується через роботу гуртків та інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності:
-  «Дитяча хореографія», програма хореографічної діяльності дітей від 3 до 7 років (авт. А. Шевчук. Лист державної наукової установи «ІМЗО МОНУ» від 18.05.2020 № 22-1\12-Г-282);
- англійська мова для дітей старшого та середнього дошкільного віку, програма «TIP-TOP ENGLISH»;
- «Афлатот», міжнародна програма соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років (авт. Маргарет Кернан (ICDI), Лана Желен. Наказ МОНУ від 22.01.2016 № 46)4
- «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (Н. Гавриш, О. Пометун);
- «Барвиста радість» Л. Шульги;
- «Скарбниця моралі» парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку;
- «Зерно моралі»;
- Розвивальне читання для дітей дошкільного віку за методикою Л.Шелестової;
- парцальна програма з духовно-морального виховання дошкільників «Україна – моя Батьківщина».

Додаткові платні освітні послуги у закладі не надаються.