Психологічна підтримка

Ігри та вправи для подолання страху у дітей під час війни. Переглянути

ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ТА ЗАСПОКОЄННЯ ДИТИНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ  Переглянути

1ш

Консультація для батьків "Психологічна підтримка та заспокоїння дитини" Переглянути

Поради для батьків "Як підтримати дитину під час війни" Переглянути

1ш

Реакції дітей на травматичні події за віком і способи допомоги. Переглянути

Війна триває. І в цій війні кожна матір має рятуватися сама і рятувати своїх дітей, фізично і психічно. Багато хто поїхав з малюками далеко від рідних домівок у більш безпечні області України або закордон і зараз тисячі таких мамочок з дітьми, без чоловіка, без дому, без непростого, але такого звичного буденного графіку, який починався із садочка чи школи.
Кожна мама має знайти, невідомо де і як, невичерпний запас сил, щоб захистити своїх маленьких, щоб вберегти їх від всього того болю, що відбувається довкола.
Наші діти не мають бачити війну. Але, на жаль, багато з них уже її побачили.

Поради психолога. Як вберегти дитячу психіку під час війни

Україні триває війна. Це неабияке випробування для кожного з нас, для нашої психіки. І для дорослих, і для дітей. Чимало українців зараз перебувають в екстремальних умовах, чують гул сирен, ховаються в укриттях або ж покидають свої домівки, рятуючись від обстрілів.

Ми зібрали декілька порад від військового психолога Андрія Козінчука, аби допомогти нам усім легше переживати і проживати цю війну.

Як діяти під час війни? Поради психолога • Ukrainer