Калинка

Наш девіз:

Ми в нашій групі – велика родина,

Мова і пісня у нас – солов’їна!

Завжди чекає свою дітвору

Група «Калинка» у дитсадку!

ВІК ДІТЕЙ: 4 - рік життя

В ГРУПІ ВИХОВУЄТЬСЯ: 20 малюків віком від 3 до 4 років

-Кулага Тетяна Єгорівна впроваджує у роботі з дітьми інноваційну

технологію: "Навчання читанню дітей за допомогою методики Л.Шелестової"

Проблема  навчання дітей  дошкільного віку  читанню є предметом обговорення серед батьків.

Серед інноваційних підходів до навчання читанню, я вибрала саме  авторську методику Людмили Шелестової. Дана методика націлена на інтелектуальний,мовленнєвий,розвиток чуттєвої сфери,дрібної моторики.

Перед дітьми не ставиться завдання якнайшвидше оволодіти технікою читання,а завдання вихователя – викликати позитивні емоції,радісний настрій,бажання виконувати ігрові вправи та завдання,інтерес до навчання читанню. Діти виконують пізнавальні завдання,використовуючи різні види  діяльності(малювання,ліплення.конструювання.аплікація.співи,танці тощо.)

За допомогою навчально- розвивального  посібника Л.Шелестової «Вчимося читати» діти легко та із задоволенням навчаються читати. Ігрові вправи зацікавлюють дітей яскравими малюнками,на яких зображені привабливі та кумедні тваринки,метушливі птахи,усміхнені діти,та безліч кольорових предметів,які захоплюють веселими барвами й казковими сюжетами.

Граючи, та не вимушено виконуючи завдання , отримавши позитивні емоції,впевненість  у собі,  дитину вивчає букви,навчається читати.

-Кролевецька Інна Володимирівна   впроваджує у роботі з дітьми інноваційну

технологію : "Ознайомлення дітей дошкільного віку із живописом як видом образотворчого мистецтва"

Майстер - клас для педагогів "Особливості використання методик Л. В. Шелестової у процесі навчання читання дітей дошкільного віку"

Майстер - клас для педагогів "Виховання патріотичних та естетичних почуттів в процесі ознайомлення дошкільників з петриківським розписом"