Правила прийому до СЗДО

Правила прийому у заклад дошкільної освіти

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі направлення лікаря фтизіатра, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Під час прийому дитини до  закладу дошкільної освіти керівник ознайомлює батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом закладу дошкільної освіти, іншими документами, що регламентують його діяльність.

За дитиною зберігається місце в  закладі дошкільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти може здійснюватися:

  • На підставі медичного висновку лікаря фтизіатра про стан здоров’я дитини що включає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
  •  за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  •  у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація ЗДО повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Шановні батьки! Ми просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Ми раді, що Ваша дитина відвідує наш дитячий садок, з Вашою дитиною працюють кваліфіковані педагоги.
Нагадуємо Вам:
* Прийом дітей здійснюється з 7.15 до 8.30. Своєчасний прихід у дитячий сад - необхідна умова правильної організації освітньо-виховного процесу.
 
* Якщо дитина захворіла, необхідно в першій половині дня зателефонувати в дитячий сад і повідомити про її хворобу. Це необхідно, щоб вчасно зняти дитину з харчування і не оплачувати дні, пропущені через хворобу! Замовчування про хворобу дитини може призвести до спалаху захворювання в колективі. Незалежно
від причин, з яких дитина залишилася вдома, одразу повідомте у дитячий садок.
 
* Вихователі готові поспілкуватися з Вами вранці до 8.15 і ввечері після 16.00.В інший час педагог працює з групою дітей, і відволікати його не рекомендується!
 
* До педагогів групи звертатися на Ви, по імені, по батькові.
 
* Пам'ятайте, що в дитячому садку працює практичний психолог, до нього можна звернутися за консультацією та індивідуальною допомогою.
 
* Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий сад, цукерки, чіпси, сухарики і.т.п.
 
* Категорично забороняється давати дитині в дитячий сад жувальну гумку.
 
* Настійливо не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки, а також іграшки які імітують зброю.
 
* Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів.
 
* Категорично забороняється приносити в дитячий сад гострі, ріжучі скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (намистинки, ґудзики і т.п.), таблетки.
 
* Перед тим, як вести дитину в дитячий сад, ретельно перевірте зав'язки і застібки на одязі та взутті.
 
* Слідкуйте за нігтями дитини. Вчасно підстригайте їх. Дайте дитині пару носових хустин: одну для верхнього одягу, іншу – для кімнатного. Навчайте правильно користуватися ними (кашляти, чхати - тільки в хустину). Діти будуть менше заражати один одного.
 
* Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей. Якщо ви не змогли вирішити будь-яке питання з вихователями групи, зверніться до вихователя-методиста або завідувача.
 
* Особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не порушуючи режим закладу, не передоручати дитину незнайомим особами, особам що не досягли 16 - річного віку.
 

Пошук мобільний