До дня народження КОБЗАРЯ

159094248 816250839103035 6900153026181346955 o

160450614 818483062213146 7483959362183664117 n9 березня українці у всьому світі відзначають 207-у річницю від дня народження українського поета Тараса Шевченка. Цьогоріч, у СЗДО №6 також відбулися урочистості з нагоди відзначення цієї видатної дати.

В кожній групі дитячого садка були оформленні тематичні куточки (фотографії поета в різні вікові періоди). Вихователі старшої А групи доповнили куточок плакатом з описом життя та творчості Т.Г.Шевченка «Тарасові шляхи».
Цікавою домашньою формою роботи для вихованців середньої Б та старшої А груп було ознайомитися з творами Т.Г.Шевченка та намалювати ілюстрації до його творів. Малюнки дітей утворили міні галереї в групах.
Вихователь середньої Б групи Ткач О.І. разом із музичним керівником Гречко Л.В. провели захопливе інтегроване заняття музика + ознайомлення із соціумом «Тарасовими шляхами», на якому лунали геніальні рядки поезії поета, діти отримали знання про тяжке дитинство митця, познайомилися із піснями на слова Тараса Григоровича, грали в народні ігри.
Шкатула Н.А., для дітей старшої А групи провела заняття з розвитку мовлення, на якому діти милувалися описами природи представленими у творах Т.Г.Шевченка. Цікавою та новою формою роботи була і подорож сторінками «Кобзаря».
Протягом дня діти усіх груп декламували вірші, слухали аудіо записи віршів та пісень, переглядали відео матеріали про життєвий та творчий шлях поета, моделювали сюжети за віршами.
Багато дидактичних ігор підготували та провели вихователі в цей день, а саме: «Впізнай портрет поета», «Впізнай малюнок за віршем», «Підбери предмет до ілюстрації». Друга половина дня виявилась не менш сповнена інформаційним змістом: малювання на тему «Пишається над водою калинонька» (середня Б група), колективна праця «Виготовлення рамки до портрета Т.Г.Шевченка» (старша Б група), виготовлення маків для куточка поета (старша А група).
День у закладі виявився незабутнім, цікавим, емоційно наповненим.