«Із вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто»

Відповідно до річного плану робити СЗДО №6 з 26.04.2021 по 30.04.2021 у СЗДО №6 проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. В межах Тижня, 30.04.2021 року з дітьми старшої групи «Чомусики» була проведена весела та пізнавальна музично-спортивна розвага «Із вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто».

Вихователі та музичний керівник в ігровій формі познайомили дітей із професією пожежника та провели справжні тренування пожежних команд. Дана форма роботи дала можливість дітям у практичній діяльності закріпити правила виклику працівників пожежної охорони та повторити домашню адресу. Цікавою та захопливою для дітей була гра-естафета «Гасіння палаючого будинку». Діти із задоволенням на швидкість виконували дії пожежників. Потім вони по черзі рятували іграшки із палаючого будинку, тим самим закріпили навички лазіння по гімнастичній драбині. В ігровій формі познайомилися із вогнегасником та правилами його експлуатації, побували дружніми командами рятівників. Закріпили правила поводження із вогненебезпечними предметами.