Майстер - клас

26.01.2023

24 січня 2023 року, в рамках атестаційного марафону, провела свій майстер - клас з теми "Особливості використання методики Л.В. Шелестової у процесі навчання читання дітей дошкільного віку" вихователька СЗДО 6 Кулага Т.Є. Тетяна Єгорівна вже не один рік працює за методикою Л.В. Шелестової та може впевнено засвідчити - методика дієва та результативна. В ході майстер-класу вихователька спробувала розкрити базові поняття методики: сутність основного принципу "читання по складах"; із досвіду засвідчити - чому саме ця, а не інша; в чому її відмінність та своєрідність. Навчання читання дуже складна освітня діяльність, тай суперечок навколо неї точиться чимало: "Чи потрібно навчати читанню так рано?…" Чимало проблемних питань було піднято і в ході колективної співпраці, а саме: чому авторка методики називає складом буквосполучення, яке не є складом, чому букву потрібно називати як звук, де наступність між вимогами ЗДО та початкової школи... Рішення подібних освітніх проблем приходить з досвідом. Кулага Т.Є. досвідчений педагог і змогла адаптувати базову методику під свої можливості.
Переглянути відео майстер - класу можна за посиланням.

названияПереглянути відео

327540570 573418011338448 696135200052133881 n