Виставка-презентація"Народна іграшка в житті сучасного дошкільника"

31.02.2023

Українська народна іграшка - витвір специфічний. Своєю простотою й досконалістю, витонченістю форм, різноманітністю використаних природних матеріалів, образністю й естетичною довершеністю народна іграшка розвиває духовний світ дитини, пробуджує відчуття рідного коріння. Вона несе малятам цілком доступні знання про працю, відпочинок людей у давнину, їхній побут, мистецтво, життя загалом. Використання народної іграшки в дитячому садку, сім'ї урізноманітнює ігрову діяльність дітей, збагачує, розширює сферу пізнання дитиною світу і свого народу, розвиває традиційні, національні, господарські, побутові культурні навички.
  Виготовляючи народну іграшку дитина відчуває задоволення від створення прекрасного. Бачучи красу проникається повагою до історії і культури народу. Коли дитина отримує знання про народну іграшку, вона вчиться описувати її, розповідати про неї, порівнювати іграшки за видами, функціями.    Формуються такі моральні якості, як повага до рідної землі, до народних майстрів та їх витворів, до мистецтва взагалі. Педагоги нашого садочка цілеспрямовано та послідовно використовують потенціал народної української іграшки в освітній діяльності. А своєрідним підсумком роботи стала виставка-презентація "Народна іграшка в житті сучасного дошкільника". Виставка-презентація виявилась не тільки колоритна, а й ще і досить пізнавальна. Дякуємо діткам і батькам за зворотній зв'язок.

названияПереглянути публікацію